Mayıs 2018 tarihinde ilana çıkan Reef Break dizisi, Fransa ve ABD ortak yapımı bir program olacaktır. Reef Break, yayın platformu, Fransa menşeili yayıncı M6 kanalıdır. Dizinin üretimi, ABC Studios International’da gerçekleşmiştir. Ağustos 2018’de yaz döneminde yayınlanacağı ilan edilen dizinin prömiyer tarihi 10 Nisan olarak açıklanmıştı.

Reef Break Konusu Nedir?

Tamamıyla Reef Break hikayesinin yapısı ve kurgusu itibariyle, büyük kitleler tarafından dikkatleri çekecektir. Başarılı oyunca Poppy Montgomery tarafından canlandırılan Cat Chambers karakteri, akıllara kazınacak repliklere sahip olacaktır. Pasifik adasında bir valinin yardımcılığını yapan, baş döndürücü bir kadının hikayesi anlatılmaktadır. 

Cat isimli karakter, hayata karşı umursamaz ve itici bir tavra sahiptir. Fakat bütün bunların yanında karşı koyulamayacak türden bir çekiciliği vardır. Cat’in geçmişi de kusursuza yakın geçmiştir. 

Karakter bugüne kadar sürekli hızlı tempoda varlık göstermiştir. Yer yer entrikalara maruz kalmış, kimi zaman da bütün ihalelerin faturası kendisine kesilmiştir. Ancak bütün bunların ötesinde suç ve suçlu tanımlarının anlama yeteneğine içgüdüsel olarak sahip durumdadır. Adeta, doğarken kendine verilmiş bir hediyedir.


Reef Break Yayın Tarihi Ne Zaman?

İlk sezonuyla birlikte, ortalığı kasıp kavuracak olan dizinin son planlara göre 20 Haziran’da prömiyeri ayarlandı. Perşembe günü saat 10:00’da ABC ve M6 kanallarından televizyonlardaki yerini aldı ve bütün ilgiyi kendi üzerinde toplamayı başardı.