\"undercover

Amerikan rüyasının yaşayıp yaşamadığını açığa çıkaracak olan Undercover Billionaire serisi, özellikle de girişimciliğe meraklı insanların izlemesi gereken yapımlardan. Yapımın yayın platformu Discovery ekranları.

Gleen Stearns isimli karakter, yapımının baş aktörü. Kendisi Amerikan Rüyası’nın Nirvana zamanlarında parayı vurmuş, milyoner bir ağabeyimiz. Şimdiki göreviyse kendisine son derece sıradan gelecektir. Elinde milyon dolarlık değere sahip şirketler kurabilmesi için yalnızca 90 günlük bir zaman dilimi bulunmaktadır.

Henüz programın bu şekilde bir iddiası bulunmasa da tahminlerimiz bu yönde. Çünkü, programın temel konsepti normal sıradan bir insanken, milyonerliğe adım atabilmek. Üstelik kimi zaman bir ömrün milyoner olmaya tüketildiği göz önüne alındığında, elde bulunan zaman son derece kısıtlı olacak. 

Undercover Billionaire Girişimcilik Hikayesi

Üstelik, bu meşakkatli ve uçuk hedefe ulaşabilmesi için sadece 100 $ gibi düşük bir meblağda, nakdi mevcuttur. Sıfırdan milyonlarca dolara ulaşmak için son derece fazla efor sarf etmesi gerekecektir. Bunu daha öncesinde başarmış olan karakter, şimdi daha kısa sürede ve daha az yatırımla üstesinden gelmeye çalışacaktır.