Mesajlaşma kullanıcılarının en büyük problemlerinden olan whatsapp silinen mesajları görme geri getirme sorunsalı, büyük bir merak ve şaibe yaratmaktadır. Bazen saniyelerle gözünüzün ucundan kayıp giden gerçekler, son dakika düzeltmesiyle elinizden alınabilecektir. Özellikle de herkesten silme işleminin, yazılan yazıları sonsuzluğa kavuşturduğu düşünülmektedir. 

Belki de birçok kez Whatsapp silinen mesajları görme geri getirme durumlarıyla karşı karşıya kaldınız. Genel olarak da hepsinin mazeretleri yanlış yazmıştık ya da yanlışlıkla oldu denilerek, geçiştirilmeye çalışılmıştır. Fakat ya tüm bunlar bir yalandan ibaretse? Peki öğrenmeniz gereken bir şey sonrasında vazgeçilerek yok edilmişse? Ya sevgiliniz sizi gerçekten aldatıyorsa?

Yazının devamında whatsapp silinen mesajları görme geri getirme işlemi gönderilerini, edinebileceksiniz. Üstelik, mesaj herkesten silinmiş olsa dahi geri getirebilmek mümkün oluyor. Sadece birkaç teknolojik cinlik yapmak gerekiyor.


Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirmek

Gerek Whatsapp gruplarında gerekse de özel konuşmalarda, gönderiler istenildiği takdirde herkesten silinerek, sonsuzluğa azledilebiliyor. Ancak bütün silinen mesajları dahi okuyabileceğiniz yöntemler bulunuyor. Uyarmak gerekirse bazı zamanlarda büyük gerçeklerin açığa kavuşmasına yol açıyor.

Ortaya çıkan yeni bir uygulama whatsapp silinen mesajları geri getirme gönderileri için bir umut niteliğinde oldu. Üstelik herhangi bir illegal işe bulaşmadan halledilebiliyor. Özellikle de stalk konusunda kendilerini aşmak isteyenler, ilişkilerinden şüphelenenler ve bazı durumlarda yüze vurulmak istenilenleri elde etmek çok kolay hale geliyor.

Uygulamanın şu an için Türkçe desteği olmasa da İngilizce arayüzle bile günümüz kullanıcıları, işlemlerini halledebilmekteler.


Notification History Log Silinen Mesajları Geri Getirme

Uygulama üzerinde yapılan testler ışığında Notification History Log başarılı sonuçlar doğurmuştur. Aslında temel prensipte, kullanıcılarında bildirim olarak gördükleri mesajları bir nevi hafızasına kaydediyor, logluyor. Herhangi bir grup ya da kişisel mesaj gönderileri oluşturup herkesten sildiğiniz takdirde, testini gerçekleştirebilirsiniz. Saniye mesaj aralığı fark etmeksizin, bütün olup biten sırlar, uygulama sayesinde açığa kavuşuyor.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme görme sorunsalları, büyük yıkımlar yaratabilir mi? bilinmez ama kullanıcıların yararına gerçekleri açığa çıkaracağı aşikar.