Netflix platformunun, izleyicileri yakalayan yapımlarından Wynonna Earp 4. sezon lansmanını, kulislerde konuşulanlar ışığında 2019 sonlarında gerçekleştirecek. Hikayenin son sezonu olabileceği ise fanlar tarafından üzgünlükle karşılanıyor. 

Michelle isimli karakterin, sahip olduğu üç çocuktan ikincisi Wynonna Earp, 12 Eylül 1989 yılında dünyaya geldi. Ablası Willa ile birlikte, babasının en sıkı mirasçılarından birisidir. Yedi tarafından yürütülen bir saldırı sonucunda, babasını korumaya çalışan karakter henüz 12 yaşındayken, yanlışlıkla babası Wyatt’ı öldürmek zorunda kaldı.   


Wynonna Earp Fantastik Temalar Barındırmakta

Ablasını ve babasını kaybeden Wynonna Earp, kendini evlerine saldıran şeytanların hedefinde buldu. İlk olarak St. Victoria psikiyatri kliniğinde, tedavi altına alınan karakter erken yaşlarda zor zamanlardan geçti.

Wyatt Earp adındaki kanun adamının soyundan gelen, ancak gerek özellikleri gerekse de dış görünüşü nedeniyle dışlanan Wynonna isimli kadının başından, geçenler anlatılacaktır. Dünyada konumlanan kötü niyetli mahluklar ve yediyi alt etmek üzere Doc Holliday’in önderliğinde mücadele edecektir.


Wynonna Earp 4. Sezon Yakında

Reytinglerle birlikte Netflix akış hizmetinin, en nadide yapımları arasında yer buldu. Hem yayıncının hem de yapımcının memnun olmasıyla birlikte, Wynonna Earp 4. sezonu içinde büyük bir beklenti yarattı. Kanada menşeili yapımın, yeni sezonda büyük sürprizlerle yer edineceği düşünülüyor. 10 bölümlük sipariş verildiği düşünülürse, 2019’un son çeyreğinde Netflix platformunda erişime açılacak.