Uzun zamandır AI yani artificial intelligence yapak zeka nedir konusunda yaşanılan gelişmeler, insanları bir yönden tedirgin etmeye başladı. Herkesin aklında bulunan ve en ölü bilim kurgu yapımının bile gişede harikuladeler yaratmış olduğu insanlar ve cyborglar arasında bir savaşın yaşanılıp yaşanamayacağı. Özellikle de yapay zekanın bu savaşı kazanacağını düşünenlerin sayısı bir hayli fazla. Sizce de yapay zeka, kendi yaratıcısı insanı alt edebilir mi ?

Bir insan olarak işin bu boyutlara ulaşacağını sanmıyorum. Gerçi yaşansa bile yıllardır bilim kurgu senaryolarını yalayıp yutmuş insanlar artificial intelligence yapay zeka nedir? karşısında illaki zorlanacaklarını düşünüyorum. Bizi alt etmeleri mi ? HADİ ORADAN! Anadolu’da taşla yapay zeka avlayacak gençleri tahmin bile edemiyorum. Gerçi o kadar yapay ve zekiyse, biz sallamayı çıkarınca kaçar herhalde. ( Döner bıçaklarıyla saldırırlar adama…)

Yalnız bu  artificial intelligence yapay zeka sektörü  o kadar fazla ivme gösterdi ki yarın bir gün korkuyorum, jinglelar geçiyor aklımın karanlık taraflarından, teknolojiyi kendi yaşantıma entegre ediyorum.

Artificial İntelligence Yapay Zeka Proje Örnekleri

 •  Kesimi Döner: 1inç bile yamuk kesmiyor ve eti standartlara göre pişiriyor!
 •  İmsakiyesi: salisesiyle bile kaçırmıyor!
 • Aİ Cafe: Ne sipariş edeceğinizi bırakın o söylesin!
 • Yapay Zekayla 1 Haftada YDS Garantili Dil Öğren!
 • İddiadan yatırmayan Yapay Zeka Teknolojisi 3 maç fixed!
 •  KPSS, ALES, TYT ve AYT tercih robotlarıyla boşta kalmayacaksınız!
 • Yapay Zeka usulü İzdivaçla, arağınız ve ihtiyacını duyduğunuz bir eşi kolayca bulabileceksiniz…!
 • Ai, ımmmm bilim ve teknolojiyi doruklarınızda hissedeceğiz bir sohbete ne dersiniz ? O zaman sadece numarayı arayıp, yapay zeka operatörlerimizle zevkin doruklarına çıkabilirsiniz…
 • , sizin yerinize bütün ödevlerinize yardımcı olacak! Artık öğretmenlerinizden azar işitmeye son!
 • Aİ Konseri, bütün katılımcıların en hoşlandığı müzik stillerini analiz edip, kalabalığa hitap edecek repertuar oluşturmakta. (Ancak ben bu teknolojinin tutmayacağı taraftarıyım, bence hiçbir sanatçı Mustafa Keser’den daha fazla repertuara sahip olamaz ve bu unvanı yapay da olsa elinden alamaz.)
 • Aİ yapımı, zihin açıcı Şerbet-ül Meşrubatül artificial intelligence!
 • Yapay Zeka düğün salonu: Giriş yapan davetlileri sensörler yardımıyla sayar, bütün kitleye uygun pasta, yiyecek ve içeceği hazırlar, kalabalığın en fazla koptuğu parçaları çalarak, memnuniyeti arttırır ve kaçınılmaz özelliği databasesinden çektiği verilerle sizlerin tam altın taktığı bir davetlinin, yarım getirdiğini fark ederse tanımlanan bir şarkı çalmaya başlar. Üstelik güvenlik sistemleriyle, yaşanabilecek en ufak bir hırsızlığı bile ortaya çıkarabilecektir. 

Artificial İntelligence Yapay Zeka Uç Noktası

Ayrıca düğün sonunda, en fazla hangi tarafın oynadığını, takı taktığını, bahşiş attığını ve yerinde oturduğunu analiz ederek düğünün analizini de hiç satın alınmayan fotoğraflarla birlikte düğün sahibine mail atabilecek. En bomba özelliği ise çocukları pistten alarak ebeveynlere büyük bir kolaylık sağlayacak. (  artificial intelligence yapay zeka nedir hepsini ayrıca değerlendirip, ARGE’den sonra gelişimini paylaşacam.)