\"You

İlk sezon finalinin ardından akıllara You Dizisi 2. Sezon Ne Zaman? sorusu gelmektedir. Amerika menşeili dizi, haftalık olarak yayınlanmaktadır. 9 Eylül 2018 itibariyle ekranlarda yer alan dizi, Netflix canlı akış hizmetine 26 Aralık tarihinde hızlı bir giriş yapmıştır. Küresel rakamlar elde ederek, büyük bir kitleyi bir araya getirebilmiştir

Dizide, ilk sezonun peşine You dizisi 2. sezon ne zaman çıkacak? sorusuna, dizi onayının alındığı öğrenildi. Çekimler hakkında büyük bir gizlilik mevcut olsa da 15 Şubat 2019’da yayınlanan bir twit ile birlikte çekimlere de başlandığı bildirilmiştir.

Netflix You Dizisi 2. Sezon Eylül- Ekim?

You Dizisi 2. Sezon’a dair resmi kanallardan yayınlanan duyurular ve fragman mevcut olsa da henüz ne zaman çıkacağına dair büyük bir muamma mevcut. Kulislerde iyimser tarih olarak Eylül – Ekim 2019 tarihlerini öngörülüyordu. 

Fakat bunun da fazla iyimser olduğunu görme fırsatı bulduk. Yine de sonbahar döneminde ekranlarda yerini alacağını öngörerek, herhangi bir gelişmeden haberdar edilmenizi sağlayacağız.

You Dizisi 2. Sezonda da Tozu Dumana Katacak