Younger 6. Sezon çıkış tarihi ne zaman? Younger 6. Sezonda sürprizler olacak mı? Younger 6. Sezon hakkında detaylar nedir?
Younger 6. Sezon ilk bölümü 12 Haziran 2019 
Younger 6. Sezon geleneği bozmayacak. Ortalığı kasıp kavuran dizinin, geçtiğimiz yıl beşinci sezonu ekranlara gelmiş ve çekimlerine 2018 yılının Şubat ayında başlanılmıştı. Çekimlerin ardından dört ay sonra, sürpriz bir şekilde prömiyer yapacağı öğrenildi ve dizi dünyasında büyük bir beğeni topladı. Aynı şekilde 4. Sezon çekimleri de 2017 yılının Nisan ayında kayda alınmış ve 28 Haziran 2017 tarihinde gösterime girmişti. Böyle bir algoritmayla ilerlendiği takdirde, dizi çekimlerinin 2019 yılının ilk çeyreğinde başladığı düşünülüyor. Her ne kadar 6. Sezon için resmi bir tarih bulunmamış olsa da aynı alışkanlığın sürmesi halinde 2019 yılının Haziran ayında ekranlarımızdaki yerini alması şaşırtmayacak. Çünkü 4. Sezon ve 5. Sezon prömiyerleri Haziran’da gösterime girerek, yapım şirketinin bir geleneği haline gelmişti.

Younger 6. Sezon Bugün Yayınlanacak

Uzun zamandır merakla beklenen Younger 6. Sezon büyük beklentilerle yayına girecek. Şuan sadece saatler kalan gösteri, eski günlerini mumla mı aratacak yoksa kendi kitlesini genişletmeye devam mı edecek en merak edilen konular arasında yer alıyor?

Beş sezondur kitleleri peşinden sürüklemeyi başaran Younger 6. Sezon açılışını bugün yapacak. Beşinci sezon finalinde, seyircileri ters köşeye bırakan durumlar yaşanmıştı. Bütün bunlar, 6. Sezonda daha fazla akıl oyunlarının döneceğine işaret etti.


Younger 6. Sezon kanalı: TV Land

Kahramanımız Liza, en yakın arkadaşı ve can dostu Charles’i Empirical’a yayıncı olarak işe aldı. Josh’un boşandığı eski karısı Claire, karnı burnunda doğuma birkaç ay kala yeniden kapısına dikildi.

Zane ise bambaşka bir şirkete imza attı. Diana ve Oh’un, Liza’nın gerçek yaşına dair bilgisizlikleri devam etmekteydi. Üstelik ikili, bu durumdan haberdar olmayan nadir insanlardan.


Liza’nın Younger 6. Sezon için Gövde Gösterisi Zamanı

Liza, geçtiğimiz beşinci sezon finalinde damga vuran hareketlerde bulunmuştur. Bütün bunlar, kulislerde ET ve Darren Star ile yeni sezonda da karşımıza çıkacağını düşündürdü.

Bunun yanında Diana ve Enzo’nun romantizm sahnelerinin artacağı aşikâr olarak tahmin ediliyor. Josh ve Liza’nın yeniden umutlanıp toparlanabilmeleri, sadece yeni bebeğin gelmesiyle mümkün olacak. Çünkü ikilinin merkezine oturacak bu misafir Younger 6. Sezon heyecanını da ikiye katlayacak.